ANADOLU FLYGT, TurboMAX markasının Türkiye distribütörü oldu.

Anadolu Flygt, TurboMAX markasının Türkiye distribütörü olarak portföyünü genişletiyor. TurboMAX turbo blowerlarının Türkiye’de satış ve servis hizmetlerini yürütecek olan Anadolu Flygt konusunda en geniş ürün portföyüne sahip kuruluştur. 

Anadolu Flygt bünyesinde, dalgıç atık su ve drenaj pompaları, dalgıç karıştırıcılar, havalandırma ekipmanları, UV ve Ozon sistemleri, filtrasyon, mono pompalar gibi birçok ürün grubu bulunmaktadır.


Merkezi Kore’de olan TurboMAX şirketi 2006 yılında kurulmuştur. Turbo blowerların yeni standardı olan TurboMAX, dünyadaki en iyi turbo blowerıdır. TurboMAX, yüksek verimli pervanesi, yüksek hızlı motoru, havalı yatak, inverter filtresi ve güçlü motor soğutma teknolojisi ile mükemmel tasarıma sahiptir. Klasik blower tasarımlarına kıyasla enerji tüketimini %30 azaltarak enerji tasarrufu sağlar. Titreşimsiz ve sessiz çalışma ortamı sağlamasının yanı sıra yağ ve gres kullanılmadığı için çevre ve kullanıcı dostudur.   
 
TurboMAX turbo blowerları çevre sektöründe arıtma tesislerinde, tarım ve gıda, petrokimya/boya gibi endüstriler ile yakma tesislerinde, kurutma prosesleri gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.