SPM Paket Pompa İstasyonları’nın satışına başlandı.

Anadolu Flygt, yeni ürünü olan SPM Paket Pompa İstasyonları’nın satışına başladı.

Uzunca bir süredir 1000mm-2200mm aralığında değişen çaplardaki “Flygt TOP” serisi ile paket pompa istasyonu konusunda hizmet veren ve bu alanda Türkiye’nin her bölgesinde paket pompa istasyonu referansları olan  Anadolu Flygt yeni ürünü “Flygt SPM” ile ürün çeşitliliğini ve kapasitesini arttırıyor.

“Flygt SPM” ürünü 2000mm., 2800mm. ve 3000mm. olmak üzere 3 farklı çapta sunulmakta olup 12 metre derinliğine kadar üretiliyor. 3 pompa montajına izin veren hazne tasarımı ile “Flygt SPM” 350 l/s kapasiteye kadar pompa istasyonu gereksinimlerine cevap veriyor. 

“Flygt SPM” paket pompa istasyonları, istasyon içinde en iyi akışı sağlayacak şekilde pürüzsüz yüzeyler oluşturmaya imkan veren ve “Flygt TOP” pompa istasyonları ile aynı malzeme olan CTP’den (Cam elyaf takviyeli polyester) imal edilmekte. “Flygt SPM” paket pompa istasyonları, Flygt “TOP ” serisi gibi sürgülü (penstok) kapak, sepet ızgara, bakım platform, emniyet ızgarası, pergel vinç, öğütücü (muncher), CTP vana odası, CTP öğütücü odası, yol tipi (araç yükü altında) uygulama opsiyonları ile sunuluyor.


Tüm bu özellikleri ile “Flygt SPM” paket pompa istasyonları Türkiye’de bir ilk. “Flygt TOP” ürünü ile 100 l/s kapasiteye kadar bir çok istasyon montajı gerçekleştirmiş olan Anadolu Flygt, 3 metre çap, 3 pompa montajı ve 350l/s kapasite özellikleri sayesinde atık su transferinde en yüksek performansı sunan “Flygt SPM” ürünü ile de iddialı.