Pompa Seçimi Uygulaması Xylect Yenilendi

Dalgıç Pompa Seçimi için Online Uygulama Xylect, Yenilenen Özellikleri ile Hizmetinizde!
Xylem, online pompa seçimi uygulaması Xylect'in geliştirilmiş yeni versiyonunu kullanıma sundu. Güncellenen ürün veri tabanı, Xylem'in uzmanlığını ve tecrübesini akıllı telefonlarda dahil olmak üzere müşterilerin tüm cihazlarında kullanıma sunuyor. Xylect ile Godwin Flygt pompalarına ait detaylı ürün bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. 

Yeni nesil Xylect ile pompa seçimi yapmak hiç bukadar kolay olmamıştı. Kullanıcılar spesifik ihtiyaçlarını uygumaya girerek hızlı bir şekilde ideal çözüme kolayca ulaşabilirler. Xylect aynı zamanda kullanıcıların çeşitli pompalama koşulları için en uygun çözümü belirlemek için hidrolik senaryolar oluşturmanıza olanak sağlar.

Xylem pazarlama müdürü Joe Vesey " Xylect, pompa piyasasındaki en kapsamlı ve avantajlı pompa seçimi ve analiz araçlarında biridir. Günlük işleri kolaylaştıran bu güçlü uygulamayı geliştirirken, tüm dünyadaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne aldık." şeklinde açıklama yaptı. 

Gelişmiş özellikleri şunlardır:
- Daha hızlı ve daha kolay gezinme ve modernleştirilmiş iş akışı.
- Üstün arama işlevselliği ile daha doğru sonuçlara ulaşma.
- Geliştirilmiş analiz yetenekleri ve yeni tam ekran modu.
- Mühendislik projelerinin incelenmesi için geliştirilmiş "Projeler" bölümü.

Ayrıca Xylect'in akıllı telefonlar için IOS ve Android cihazlara yönelik uygulamaları bulunmaktadır ve uygulamda ürün tipi veya gereken spesifik debi ve yüksekliği girerek arama yapabilirsiniz.
Xylect web sitesi: www.xylect.com, Apple App Store, Google Play.  

Dalgıç pompa seçimi online

Dalgıç pompa seçimi, dalgıç pompa seçim programı, online pompa seçimi, pompa seçim programı, pompa seçimi nasıl yapılır.