Bir Xylem markası olan Goulds Water Technology (GWT) endüstriyel uygulamalar ve su projeleriniz için tek ihtiyacınız

Alanında Türkiye’de en çok tercih edilen firma olan Anadolu Flygt, konusunda en geniş ürün portföyüne sahip kuruluştur. Bir Xylem markası olan Goulds Water Techonology portföyündeki ürünlerin Türkiye’deki satış ve satış sonrası hizmetlerini yürüten olan Anadolu Flygt, müşterilerine güvenilir çözümler sunuyor.  

Xylem bünyesinde operasyonlarını yürüten Goulds Water Technology, temiz su ve atık su hizmetleri için güçlü endüstriyel tasarım pompa ve kontrol cihazları üreten en yenilikçi firmalardan biri olarak kabul edilmektedir. Yüksek kaliteli ürün gamı ile en iyi performansı sağlayan pompalar, değişken hız sürücüleri ve paket çözümler içerir. Bugün dünya genelinde su tedariği, su ve atık su arıtılması, endüstriyel ve kamusal uygulamalarda sağlam ve uzun ömürlü ürün yelpazesi ile alanında lider olan Goulds Water Techology  1848’de Seabury S. Gould’un pompa yapım işini satın alması ile Seneca Falls, NY, ABD’de yolculuğuna başladı.

Goulds Water Technology portföyü içindeki uçtan emişli tek kademeli santrifüj pompalar, yatay ve dikey çok kademeli pompalar, hidroforlar, büyük kapasiteli ayrılabilir gövdeli pompalar, kolon tip pompalar, türbin tip pompalar, hat tipi pompalar, dalgıç pompalar ve dalgıç derinkuyu pompalar bulunur. Müşterilerimizin uygulama isteklerine göre üretilmiş olan özel tasarım pompalar da dünya çapında pek çok uygulamada kullanılır. Metalik gövdeli pompalar konusunda sayılı projelerden biri olan projeyi inceleyebilirsiniz: http://bit.ly/2L8AsBH

Goulds Water Technology pompa testleri için dünyanın en gelişmiş ve en büyük kapasiteli test standına sahiptir. 8 MW güce kadar değişken hıza sahip olan pompalar, tasarım devri azaltılmadan bu test merkezinde test edilebilmektedir.